You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.

FAQ

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Ako prebieha rezervácia svadobného termínu?

V prípade že Vás moja práca a ponuka oslovila kontaktujte ma buď cez kontaktný formulár na stránka KONTAKT cez FACEBOOK pripadne telefonicky, ako prvé treba uviesť termín svadobného dňa, miesto, vaše požiadavky keď ste si nevybrali z ponúkaných balíčkov.

Záväzná rezervácia termínu prebehne po stretnutí podpísaní zmluvy a prebratí zálohy. Až vtedy mate termín na 100 % zarezervovaný. Na stretnutí si stále s klientmi preberieme detaily svadobného dňa, ako aj všetkých finančných náležitostí.

Je možnosť nafotiť svadobné portréty v iný deň?

Samozrejme vieme ísť nafotiť svadobné portréty aj v iný deň ako vo svadobný, odpadáva nám tým „časový stres“, ktorý niekedy vzniká vo svadobný deň, plus v iný deň vieme byť na fotení dlhšie vieme využiť, viac lokalít a podvečerné svetlo pri ktorom vznikajú tie najkrajšie zábery.

Kedy sú hotové fotky z vášho svadobného dňa?

Fotografie zo svadobného dňa dostanete 4 – 8 týždňov po svadbe.

V akom formáte dostaneme fotky?

Fotky dostane klient v krásnej svadobnej fotoknihe, ktorý dostávate ako DARČEK svadobnému fotenie o odo mňa, teda platíte za svadobné fotografovanie a úpravu fotografií, aj v prípade že by ste tento album nechceli výslednú sumu svadobného balíka to neovplyvní,.  Všetky ostatné fotky dostávate v plnom rozlíšení na USB klľuči  spravidla to býva cca 1000 fotografií ktoré sú farebne a kontrastne upravené a pripravené na tlač.